Menu

fot. Paulina Steć

Cześć, jestem Roksana

Uwielbiam ludzi i ich historie, a najlepiej czuję się obserwując je z boku.

Od zawsze lubiłam tworzyć – śpiewać, grać na gitarze, rysować czy spędzać godziny nad projektowaniem tej strony. W fotografii wszystko, co lubię spotyka się w jednym miejscu i czasie, a oprócz tworzenia dla siebie samej czerpię ogromną przyjemność z Waszych uśmiechów. Tych, które pojawiają się w trakcie robienia zdjęć, ale przede wszystkim tych wywołanych przez wspomnienia na papierze.

Jestem typową domatorką, kocham leniwe poranki i wolne wieczory. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami, ale nie każdą muszę mieć na własność, aby dawała mi radość (choć z bólem serca oddaję gotowe albumy :)). Mniej, ale lepiej – w każdej sferze staram się uskuteczniać tę zasadę. Jestem obserwatorem, lubię słuchać, często bujam w obłokach, a dla równowagi uskuteczniam głupawki i dziecięcą radość z małych rzeczy. Marzę o prostych rzeczach i o tym, aby nigdy nie przestawały dawać radości.

Uwielbiam czarno-białe fotografie, te naładowane treścią i te minimalistyczne.  Chcę spotykać dobrych ludzi i zatrzymywać dla nich wspomnienia jednocześnie tworząc swoje własne.

Fotografuję głównie w województwie małopolskim.
W przypadku większych odległości proszę o informację w wiadomości.
____________________________________

W galerii znajdziecie moje ulubione historie,
bardzo chętnie poznam również Waszą.