Menu

W dniu ślubu jestem obserwatorem i fotografuję to, co się dzieje. Nie ustawiam, a jedynie czasami pomagam dobrać odpowiednie miejsce lub kąt. Wysoko ponad wypracowanymi portretami stawiam autentyczność – jest piękna i wystarczająca. Wierzę, że prawdziwe emocje i wydarzenia są jakością, która po czasie wciąż będzie wartością i zwyczajnie dobrze będzie zobaczyć na zdjęciach 100% siebie :)

Fotografuję głównie w odległości do 100km od Krakowa, ale zdarza mi się robić wyjątki w zależności od miejsca w grafiku, dlatego o wszystko warto pytać :)

Każdy ślub fotografuję z takim samym zaangażowaniem, ale każdy z nich jest inny, dlatego zawsze określam minimalną ilość zdjęć, ale finalnie możecie dostać ich więcej. Ostateczna ilość zależy od czasu pracy, od ilości gości, ilości mniejszych i większych wydarzeń, od temperatury na parkiecie (:)) i wielu innych czynników. Zachowując podane minimum staram się, aby relacja była pełna, niezależnie od ilości zdjęć.

Wszystkie te zdjęcia w formie cyfrowej otrzymacie na pendrive. Każda z par dostaje również pulę odbitek. Jestem fanką wspomnień w takiej formie, pod warunkiem, że są wydrukowane w najlepszej jakości, dlatego nikogo nie wypuszczam bez wydruków, które zamawiam u zaufanych firm :)

Oferuję również fotoalbumy i fotoksiążki, a od czasu do czasu wspomagam się albumami tradycyjnymi tworzonymi przez polskich rękodzielników.

O aktualną ofertę możecie zapytać korzystając z zakładki kontakt. Zależy mi na jak najlepszym wykorzystaniu czasu pracy w stosunku do Waszego budżetu, dlatego napiszcie proszę w wiadomości na czym najbardziej Wam zależy i co chcielibyście uwiecznić.

Podstawowy pakiet obejmuje określoną ilość godzin fotografowania w dniu ślubu, zazwyczaj obejmując przygotowania, ceremonię i przyjęcie (maksymalnie do 00:30). Niezależnie od pakietu namawiam Was też na zrobienie kilku swobodnych plenerowych ujęć. Wystarczy dosłownie 10 minut, aby w końcu móc się przytulić :)

Skorzystajcie z zakładki kontakt i napiszcie do mnie. Jeśli Wasz termin nadal będzie wolny z przyjemnością spotkam się z Wami przy kawie lub na Skype.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa oraz wpłacony zadatek.

Najprawdopodobniej to właśnie dzięki zdjęciom tutaj dotarliście. Są zarówno finalnym efektem, jak i bardzo ważnym narzędziem mojej pracy, dlatego będzie mi bardzo miło, jeśli zgodzicie się na publikację :)