Menu

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na kameralne sesje rodzinne z okazji dnia mamy,
czyli szereg krótkich, lekkich, ale pełnych treści fotograficznych spotkań.

16/05/2021

Kraków, studio Art&More

40 minut

Z okazji dnia mamy zapraszam Cię do celebrowania rodzinnej codzienności i uchwycenia prostych, wartych zapamiętania chwil. Możesz wykorzystać ten czas na sesję ciążową, z maluchem lub Twoją rodziną.

16/05/2021

Kraków, studio Art&More

40 minut

Spotkamy się w klimatycznym studiu przy Placu Matejki w Krakowie, w przestrzeni wypełnionej naturalnym światłem, pięknem i spokojem.

Z okazji dnia mamy zapraszam Cię do zrobienia sobie prezentu i spędzenia kilku wyjątkowych chwil w pięknym miejscu. Możesz wykorzystać ten czas na sesję ciążową, z maluchem lub Twoją rodziną. Naturalnie, bez pozowania i kreowania. Lekko!

40 minut
swobodnej sesji ciążowej, z maluchem lub rodzinnej

8 fotografii
wybranych przez Ciebie z puli zdjęć

8 wydruków
w rozmiarze 15x23cm

|

450zł

Po sesji otrzymasz ode mnie zabezpieczoną galerię, z której wybierzesz 8 ulubionych fotografii.
Po sesji można rozszerzyć pakiet o dodatkowe ujęcia w cenie 30zł/zdjęcie.
Dodatkowe ujęcia również zostaną wydrukowane.

Pakiet kameralnych sesji rodzinnych dostępny jest przez cały maj.

Jak przygotować się do sesji?

·  Wyśpij się :)

·  Przygotuj wcześniej ubrania. Możesz wziąć kilka wersji, niech jednak mają jakiś wspólny mianownik, aby na miejscu sprawnie wybrać najlepszą opcję. Kolorystyka sesji będzie raczej stonowana – biel, drewniany parkiet, kwiaty, dlatego harmonijną opcją są również jasne kolory ubrań. Biel, beż, szarość lub stonowane/brudne kolory. Najważniejsze jednak abyś czuła się swobodnie i „swojo”. Jeśli wybierasz się na sesję z rodziną – postarajcie się dopasować Wasze stroje tak, by stanowiły zgraną całość. Tutaj znajdziesz moje: inspiracje.

·  Zrób lekki makijaż. Taki, w którym czujesz się najlepiej. Możesz delikatnie musnąć kości policzkowe różem/rozświetlaczem, ale do niczego nie chcę Cię namawiać. Jeśli czujesz się najlepiej bez makijażu, to z pewnością właśnie w tej wersji będziesz wyglądać najbardziej naturalnie i pięknie!

·  Peeling ust działa cuda!

·  Przyjdź na miejsce 2-3 minuty przed czasem.

Do końca maja możesz zarezerwować pełny pakiet sesji rodzinnej w obecnej cenie
do wykorzystania do końca września tego roku.

Regulamin sesji

1.  Powyższa oferta krótkich sesji zdjęciowych to pakiet, który nie znajduje się w stałej ofercie.
2.  Aby zarezerwować sesję należy wysłać wiadomość ze zgłoszeniem oraz opłacić sesję na otrzymany w odpowiedzi nr rachunku.
3.  Aby przyspieszyć rezerwację możesz przesłać potwierdzenie wykonania przelewu. W razie braku wpłaty w ciągu 24h od zgłoszenia Twoja rezerwacja przepada.
4.  Sesje odbywają się w plenerze lub w Waszym domu.
5.  Sesja fotograficzna nie obejmuje takich usług jak makijaż czy stylizacja, ale mogę polecić Ci sprawdzone miejsca/osoby.
6. Nie wykonuję mocnego retuszu, nie odchudzam (nie ma potrzeby! :)), nie zmieniam rysów twarzy. Jeśli natomiast martwisz się kilkoma pryszczami czy drobnymi niedoskonałościami – zajmę się nimi.
7.  Efektem sesji będzie 8 fotografii wybranych przez Ciebie z puli kilkunastu ujęć oznaczonych znakiem wodnym. Wybrane przez Ciebie zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości oraz w formie wydruków na pięknym, matowym papierze w rozmiarze 15x23cm. Dodatkowe ujęcia wraz z ich wydrukiem możesz dokupić w cenie 30zł/zdjęcie.
8. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce. Zapisując się na sesję akceptujesz mój styl wykonywania oraz postprodukcji zdjęć.
9.  Najpóźniej 26 maja otrzymasz ode mnie galerię z kilkunastoma fotografiami oraz krótką instrukcją, według której w ciągu 4 dni wybierzesz w galerii 7 portretów zawartych w pakiecie. W razie braku wyboru do 30 maja (do północy) decyzje te przechodzą na mnie.
10.  Czas oczekiwania na wydruki to około 14 dni roboczych.
11.  Wydruki możesz odebrać osobiście w Krakowie (czas i miejsce do ustalenia) lub na Twoje życzenie wyślę je paczkomatem (+14zł).
12.  W przypadku rezygnacji z zakupionej sesji przekażę Ci voucher na sesję plenerową odpowiadający wpłaconej kwocie.
13.  W przypadku niepojawienia się na sesji bez uprzedzenia – sesja przepada.
14.  W przypadku choroby, deszczu czy innych zdarzeń losowych, o których zostanę poinformowana, sesja zostanie przełożona na inny dzień.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zapisy zakończone,
dziękuję i do zobaczenia! :-)

W razie jakichkolwiek pytań – jestem do Twojej dyspozycji!
kontakt@roksanarobizdjecia.pl