Menu

Miłość w kolorze lawendy // sesja ślubna w lesie

Plener ślubny w lesie z nutką magii siedział mi w głowie od bardzo dawna. Pewnego dnia pojawiła się też ochota, by w gronie ludzi pełnych pasji zrobić coś inspirującego i jednocześnie ładującego nasze własne baterie. Bardzo długo nie byłam pewna, bo bardzo nie chciałam tworzyć kolejnej sesji stylizowanej. Jedyną i najpiękniejszą inspiracją, którą chciałam posłać w świat była miłość. Taka prawdziwa, która nie potrzebuje bogatej otoczki. I na szczęście trafiłam na najlepszych ludzi.
Z Asią i Grzesiem spotkałam się już podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ich ślubu i sesji plenerowej i wiedziałam, że mogę być pewna ich autentyczności. Asia w dniu ślubu współpracowała z Marią, która i tym razem zgodziła się stworzyć razem z nami tę bajkę. Babie Lato – dziewczyny od kwiatów, chociaż zawsze mówię, że to one są jak kwiaty. To właśnie w ich pracowni miała swój zalążek nasza sesja. Ania z SheMakes stworzyła dla mnie najpiękniejsze kartki z podziękowaniami dla par z bardzo podobnym motywem, dlatego chciałam również ich cząstkę zabrać do lasu. I na koniec Karolina, której projektami zachwyciłam się od samego początku, a które podczas spotkania okazały się być dokładnym odzwierciedleniem tego, jaka jest sama ich projektantka.
Zapraszam Was więc po inspirację. Zapraszam po miłość, delikatność, czułość i słońce.

Sukienka: Karolina Tomczak
Kwiaty: Babie Lato
Papeteria: SheMakes
Makijaż i fryzura: Maria Florczyk
Każdą z dziewczyn polecam z całego serca.

3 odpowiedzi na “Miłość w kolorze lawendy // sesja ślubna w lesie”

  1. Albo muszę się szybko zakochać, albo Ty Kochana nie możesz przestać robić zdjęć, bo też chcę kiedyś być na miejscu Asi! ;) Nie wiem jak to się dzieje, bo nie trudno o piękne zdjęcia par, ale w Twoich zdjęciach naprawdę jest coś więcej 💕 Wzruszam się ot tak po prostu kiedy na nie patrzę :) chyba tak jak piszesz, to miłość, pasja, prawda i dobro ❤️ A do tego ogrom pracy i znakomity warsztat 👌🏻

    • Cieszę się, że wzbudzają w Tobie takie emocje, jest mi naprawdę bardzo bardzo mi miło! Podobno wiosna sprzyja miłości, więc będę czekać cierpliwie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *