Menu

Miłość w kolorze lawendy // sesja ślubna w lesie

Plener ślubny w lesie z nutką magii siedział mi w głowie od bardzo dawna. Pewnego dnia pojawiła się też ochota, by w gronie ludzi pełnych pasji zrobić coś inspirującego i jednocześnie ładującego nasze własne baterie. Bardzo długo nie byłam pewna, bo bardzo nie chciałam tworzyć kolejnej sesji stylizowanej. Jedyną i najpiękniejszą inspiracją, którą chciałam posłać w świat była miłość. Taka prawdziwa, która nie potrzebuje bogatej otoczki. I na szczęście trafiłam na najlepszych ludzi.
Z Asią i Grzesiem spotkałam się już podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ich ślubu i sesji plenerowej i wiedziałam, że mogę być pewna ich autentyczności. Asia w dniu ślubu współpracowała z Marią, która i tym razem zgodziła się stworzyć razem z nami tę bajkę. Babie Lato – dziewczyny od kwiatów, chociaż zawsze mówię, że to one są jak kwiaty. To właśnie w ich pracowni miała swój zalążek nasza sesja. Ania z SheMakes stworzyła dla mnie najpiękniejsze kartki z podziękowaniami dla par z bardzo podobnym motywem, dlatego chciałam również ich cząstkę zabrać do lasu. I na koniec Karolina, której projektami zachwyciłam się od samego początku, a które podczas spotkania okazały się być dokładnym odzwierciedleniem tego, jaka jest sama ich projektantka.
Zapraszam Was więc po inspirację. Zapraszam po miłość, delikatność, czułość i słońce.

Sukienka: Karolina Tomczak
Kwiaty: Babie Lato
Papeteria: SheMakes
Makijaż i fryzura: Maria Florczyk
Każdą z dziewczyn polecam z całego serca.

3 comments

Gaba/hartwork.pl

Napisałabym coś więcej, ale… Boże, to jest po prostu przepiękne!

Oleńka

Albo muszę się szybko zakochać, albo Ty Kochana nie możesz przestać robić zdjęć, bo też chcę kiedyś być na miejscu Asi! ;) Nie wiem jak to się dzieje, bo nie trudno o piękne zdjęcia par, ale w Twoich zdjęciach naprawdę jest coś więcej 💕 Wzruszam się ot tak po prostu kiedy na nie patrzę :) chyba tak jak piszesz, to miłość, pasja, prawda i dobro ❤️ A do tego ogrom pracy i znakomity warsztat 👌🏻

    Roksana

    Cieszę się, że wzbudzają w Tobie takie emocje, jest mi naprawdę bardzo bardzo mi miło! Podobno wiosna sprzyja miłości, więc będę czekać cierpliwie :)

Leave a reply