Menu

RODZINNE WSPOMNIENIA

naturalna sesja rodzinna • wspólnie spędzony czas • autentyczność

Wasze zdjęcia
to Wasze wspomnienia

Uwielbiam przeglądać zdjęcia z dzieciństwa. Wracać do momentów, których nikt nie wyreżyserował i chwil, które doceniam po latach. Fotografując rodziny staram się stworzyć równie wartościową pamiątkę. Spędzam z Wami czas i zatrzymuję go w formie fotografii.

Momenty

Wspomnienia dzieją się każdego dnia. Rodzinne zdjęcia są piękną okazją do tego, by je celebrować, być wyłącznie tu i teraz. Nie muszą być odświętne, by miały znaczenie – wierzę, że jest zupełnie odwrotnie.

sesja rodzinna
lifestyle

Dzień z życia Waszej rodziny. Umówimy się na spacer, piknik lub domowe śniadanie, podczas którego spędzicie ze sobą wyjątkowy czas. Będę przeżywać te chwile razem z Wami i chwytać dla Was wspomnienia. Oprócz prostych portretów stworzymy reportaż o Waszej rodzinie – o uśmiechach, gestach, fikołkach w świeżo urządzonym pokoju albo dżemie pod nosem. O Was.

To piękna pamiątka dla tych, którzy chcą wypełnić rodzinne albumy nie tylko zdjęciami, ale przeżyciami.

1-2h
minimum 30 ujęć
30 wydruków
w pięknym pudełku

|

800zł

album rodzinny

Najwyższej jakości druk Waszych zdjęć na sztywnych kartach oprawionych w piękne, naturalne materiały. Zdjęcia z naszego fotograficznego spotkania lub Waszego domowego archiwum. Zapewniam, że będziecie wracać do Waszych zdjęć często i z przyjemnością!

|

od 250zł

W cenie ujęty jest czas pracy fotografa podczas sesji i autorskiej postprodukcji, indywidualne podejście i zaangażowanie,  doświadczenie, podatek oraz pięknie opakowane odbitki fotograficzne.

Powyższa oferta obowiązuje od 21/06/2021.
Sesje odbywają się maksymalnie 30km od Krakowa.
W przypadku większych odległości doliczana jest dodatkowa opłata.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny,
nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Chcesz umówić się na rodzinne zdjęcia?
Masz inny pomysł?
Opowiedz mi o wszystkim korzystając
z formularza kontaktowego.
Do zobaczenia!