Menu

RODZINNE WSPOMNIENIA

naturalna sesja rodzinna • wspólnie spędzony czas • autentyczność

Wasze zdjęcia
to Wasze wspomnienia

Uwielbiam przeglądać zdjęcia z dzieciństwa. Wracać do momentów, których nikt nie wyreżyserował i chwil, które doceniam po latach. Fotografując rodziny staram się stworzyć równie wartościową pamiątkę. Spędzam z Wami czas i zatrzymuję go w formie fotografii.

Momenty

Wspomnienia dzieją się każdego dnia. Rodzinne zdjęcia są piękną okazją do tego, by je celebrować, być wyłącznie tu i teraz. Nie muszą być odświętne, by miały znaczenie – wierzę, że jest zupełnie odwrotnie.

sesja rodzinna lifestyle

Dzień z życia Waszej rodziny. Umówimy się na spacer, piknik lub domowe śniadanie, podczas którego spędzicie ze sobą wyjątkowy czas. Będę przeżywać te chwile razem z Wami i chwytać dla Was wspomnienia. Oprócz prostych portretów stworzymy reportaż o Waszej rodzinie – o uśmiechach, gestach, fikołkach w świeżo urządzonym pokoju albo dżemie pod nosem. O Was.

To piękna pamiątka dla tych, którzy chcą wypełnić rodzinne albumy nie tylko zdjęciami, ale przeżyciami.

1-2h
minimum 30 ujęć
30 wydruków
w pięknym pudełku

|

990zł

W cenie ujęty jest czas pracy fotografa podczas sesji i autorskiej postprodukcji, indywidualne podejście, doświadczenie, koszt prowadzenia działalności gospodarczej oraz pięknie opakowane odbitki fotograficzne.

stwórzmy rodzinne wspomnienia:

    Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny,
    nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego