Menu

kobiety, dziewczyny!

________

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na dziewczyńskie portrety,
czyli szereg lekkich kobiecych sesji.

23/02/2020

Kraków, ul. Miodowa

40 minut

Spotkamy się w klimatycznym studiu
na krakowskim Kazimierzu,
w przestrzeni
wypełnionej naturalnym światłem,
kobiecą dobrą energią
i spokojem.

23/02/2020

Kraków, Ul. Miodowa

40 minut

Spotkamy się w klimatycznym studiu na krakowskim Kazimierzu, w przestrzeni wypełnionej naturalnym światłem, kobiecą dobrą energią i spokojem.

Chcę, abyś przez chwilę pomyślała tylko o sobie, zrelaksowała się i pozwoliła zobaczyć w sobie coś pięknego.

Nie będę Cię ustawiać w żadne sztuczne pozy – wystarczy, że będziesz sobą.

Uśmiech, lekkość, zawstydzenie, powaga, nonszalancja, melancholia – na wszystko to będzie przestrzeń.
Przestrzeń na autentyczność.

Chcę, abyś przez chwilę pomyślała tylko o sobie,
zrelaksowała się i pozwoliła zobaczyć w sobie coś pięknego. Nie będę Cię ustawiać w żadne sztuczne pozy – wystarczy, że będziesz sobą. Uśmiech, lekkość, zawstydzenie, powaga, nonszalancja, melancholia – na wszystko to będzie przestrzeń.
Przestrzeń na autentyczność.

40 minut
dla Ciebie

6 portretów
wybranych przez Ciebie z puli zdjęć

6 wydruków
najwyższej jakości na pięknym, matowym papierze

|

350zł

Po sesji otrzymasz ode mnie zabezpieczoną galerię, z której wybierzesz 6 ulubionych ujęć.
Jeśli zechcesz – po sesji możesz rozszerzyć pakiet o dodatkowe ujęcia w cenie 30zł/zdjęcie.
Dodatkowe ujęcia również zostaną wydrukowane.

Jak przygotować się do sesji?

 

·  Wyśpij się!

·  Przygotuj wcześniej stylizację. Możesz wziąć kilka wersji, niech jednak mają jakiś wspólny mianownik, aby na miejscu sprawnie wybrać najlepszą opcję. Kolorystyka sesji będzie raczej stonowana – biała ściana, naturalny len, czerń. Świetnie sprawdzą się tutaj np. klasyczne jeansy, lekka koszula czy prosty czarny golf (jeśli lubisz się w czerni), ale kolory czy printy też mogą wyglądać dobrze. Najważniejsze abyś czuła się swobodnie i “swojo”.

·  Zrób lekki makijaż. Taki, w którym czujesz się najlepiej. Możesz delikatnie musnąć kości policzkowe różem/rozświetlaczem, ale do niczego nie chcę Cię namawiać. Jeśli czujesz się najlepiej bez makijażu, to z pewnością właśnie w tej wersji będziesz wyglądać najbardziej naturalnie i pięknie!

·  Peeling ust działa cuda, dodatkowo możesz zabrać ulubioną szminkę.

·  Przyjdź na miejsce 2-3 minuty przed czasem.

·  Więcej szczegółów i inspiracji znajdziesz na grupie na facebook’u, do której zaproszę Cię po dokonaniu rezerwacji. Jeśli nie masz facebook’a – spokojnie, wystarczy mail!

Regulamin sesji

1.  Powyższa oferta krótkich sesji zdjęciowych to propozycja okazyjna, która nie znajduje się w stałej ofercie.
2.  O rezerwacji decyduje kolejność otrzymania zgłoszenia.
3.  Pełną rezerwację sesji potwierdzę po otrzymaniu Twojej wpłaty. Aby przyspieszyć rezerwację możesz przesłać potwierdzenie wykonania przelewu. W razie braku wpłaty w ciągu 24h od zgłoszenia Twoja rezerwacja przepada.
4.  Sesje odbywają się w zorganizowanej kolejności w 40-minutowych blokach, które rozpoczynają się o wyznaczonych godzinach. Spóźnienie na sesję oznacza krótszy czas fotografowania. W studio możesz pojawić się 3-5 minut wcześniej.
5.  Sesja fotograficzna nie obejmuje takich usług jak makijaż czy stylizacja, ale mogę polecić Ci sprawdzone miejsca/osoby.
6. Nie wykonuję mocnego retuszu, nie odchudzam (nie ma potrzeby! :)), nie zmieniam rysów twarzy. Jeśli natomiast martwisz się kilkoma pryszczami czy drobnymi niedoskonałościami – zajmę się nimi.
7.  Efektem sesji będzie 6 fotografii wybranych przez Ciebie z puli kilkunastu ujęć oznaczonych znakiem wodnym. Wybrane przez Ciebie zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej w najwyższej rozdzielczości oraz w formie wydruków na pięknym, matowym papierze w rozmiarze 15x23cm. Dodatkowe ujęcia wraz z ich wydrukiem możesz dokupić w cenie 30zł/zdjęcie.
8. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce. Zapisując się na sesję akceptujesz mój styl wykonywania oraz postprodukcji zdjęć.
9.  Najpóźniej 29. lutego otrzymasz ode mnie galerię z kilkunastoma fotografiami oraz krótką instrukcją, według której w ciągu 2 dni wybierzesz w galerii 6 portretów zawartych w pakiecie. W razie braku wyboru do 2. marca (do północy) decyzje te przechodzą na mnie.
10.  Czas oczekiwania na wydruki to około 8 dni roboczych. Wszystkie zdjęcia wędrują do druku 3. marca.
11.  Wydruki przekażę Ci osobiście w Krakowie (czas i miejsce do ustalenia) lub na Twoje życzenie wyślę kurierem (+14zł).
12.  W przypadku rezygnacji z zakupionej sesji przekażę Ci voucher na sesję plenerową odpowiadający wpłaconej kwocie. Voucher będzie obejmował wyłącznie sesję (bez kosztów wynajęcia studia).
13.  W przypadku niepojawienia się na sesji bez uprzedzenia – sesja przepada.
14.  Istnieje możliwość dokupienia większej ilości wydruków w różnych rozmiarach. Aby je zamówić zapytaj o ofertę i prześlij mi decyzję najpóźniej 2 marca.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Aby zapisać się na sesję
skorzystaj formularza

W odpowiedzi otrzymasz numer konta –
opłacając sesję dokonasz pełnej rezerwacji

Zapisy zamnięte!
Dziękuję za Wasze zgłoszenia!

<3
Roksana

W razie jakichkolwiek pytań – jestem do Twojej dyspozycji!
kontakt@roksanarobizdjecia.pl