Menu

fotografia ślubna

____

W dniu ślubu jestem obserwatorem i fotografuję to, co się dzieje. Nie ustawiam, a jedynie czasami pomagam dobrać odpowiednie miejsce lub kąt. Wysoko ponad wypracowanymi portretami stawiam autentyczność – jest piękna, ponadczasowa i wystarczająca. Wierzę, że prawdziwe emocje i wydarzenia są największą jakością.

Fotografuję głównie w odległości do 100km od Krakowa, ale jeśli tylko grafik pozwala zdarza mi się robić wyjątki, dlatego o wszystko warto pytać :)

Wszystkie zdjęcia poddane obróbce otrzymacie na pendrive. Jestem fanką wspomnień, które można dotknąć, dlatego nikogo nie wypuszczam bez dobrej jakości wydruków.

Oferuję również fotoalbumy i fotoksiążki, a alternatywną opcją są albumy tradycyjne tworzone przez polskich rękodzielników.

O aktualną ofertę możecie zapytać korzystając z zakładki kontakt.

Standardowy pakiet obejmuje określoną ilość godzin fotografowania w dniu ślubu, zazwyczaj obejmując przygotowania, ceremonię i przyjęcie (do 22:00 lub 00:30). Niezależnie od pakietu namawiam Was też na zrobienie kilku swobodnych, plenerowych ujęć w dniu ślubu.

Skorzystajcie z zakładki kontakt i napiszcie do mnie. Jeśli Wasz termin nadal będzie wolny z przyjemnością spotkam się z Wami w Krakowie lub podczas rozmowy video.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa oraz wpłacony zadatek.

Najprawdopodobniej to właśnie dzięki zdjęciom tutaj dotarliście. Są zarówno finalnym efektem, jak i bardzo ważnym narzędziem mojej pracy, dlatego będzie mi bardzo miło, jeśli zgodzicie się na publikację :)

Aby dowiedzieć się więcej
napiszcie do mnie korzystając
z formularza kontaktowego.