Menu

Jak fotografuję?

W dniu ślubu jestem obserwatorem. Staram się wtopić w grono Waszych gości, poczuć klimat tego dnia i złapać jak najwięcej wydarzeń i emocji. Nie ustawiam, a jedynie czasami pomagam dobrać odpowiednie miejsce lub kąt. Wysoko ponad wypracowanymi portretami stawiam autentyczność – jest piękna, ponadczasowa i wystarczająca.

Gdzie fotografuję?

Fotografuję głównie w odległości do 100km od Krakowa, ale jeśli tylko grafik pozwala zdarza mi się robić wyjątki :)

Co otrzymacie?

Wyselekcjonowaną galerię zdjęć, która opowie Waszą historię. Jestem fanką wspomnień, które można dotknąć, dlatego przygotuję dla Was również dębowe pudełko z wybranymi wydrukami na świetnej jakości papierze.

Oferuję również fotoalbumy i fotoksiążki z najwyższej półki – jestem ogromną ich fanką! Z przyjemnością polecę Wam również albumy tradycyjne tworzone przez polskich rękodzielników.

Na Waszą prośbę podzielę się również listą osób z branży ślubnej, z którymi współpracowałam lub które podziwiam.

Jakie pakiety oferuję?

O aktualną ofertę możecie zapytać korzystając z zakładki kontakt.

Standardowy pakiet to 8 lub 12 godzin fotografowania w dniu ślubu, zazwyczaj obejmuje przygotowania, ceremonię i przyjęcie (do 22:00 lub 00:30). Niezależnie od pakietu namawiam Was też na zrobienie kilku swobodnych plenerowych ujęć w dniu ślubu.

A co, jeśli chcielibyście zrobić sesję w innym dniu?

Wybierzemy się w piękne lub ważne dla Was miejsce. Możecie ubrać Wasze ślubne stroje lub takie, w których poczujecie się swobodnie i „swojo”. Sesja ślubna to zdjęcia pokazujące Waszą relację i dobre wspomnienia z Waszych pierwszych chwil, jako małżeństwo. Spędzimy dobrze dzień, który z przyjemnością będziecie wspominać.

Sesje wykonuję od poniedziałku do czwartku. Czas trwania to około 2h, najlepiej gdy są to godziny tuż przed zachodem słońca.

Jak zarezerwować termin?

Skorzystajcie z zakładki kontakt i napiszcie do mnie uwzględniając datę i miejsce Waszego przyjęcia. Zależy mi na tym, abyście w dniu ślubu czuli się przy mnie swobodnie i dobrze, dlatego przed podjęciem decyzji z przyjemnością spotkam się z Wami w Krakowie lub podczas rozmowy video.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa oraz wpłacony zadatek.

Czy Wasze zdjęcia zostaną opublikowane?

Najprawdopodobniej to właśnie dzięki zdjęciom tutaj dotarliście. Są zarówno finalnym efektem, jak i bardzo ważnym narzędziem mojej pracy, dlatego będzie mi bardzo miło, jeśli zgodzicie się na publikację, ale nie jest to warunek konieczny :)

Aby dowiedzieć się więcej
napiszcie do mnie korzystając
z formularza kontaktowego.