Menu

fotografia ślubna

____

Jak fotografuję?

W dniu ślubu jestem obserwatorem i fotografuję to, co się dzieje. Nie ustawiam, a jedynie czasami pomagam dobrać odpowiednie miejsce lub kąt. Wysoko ponad wypracowanymi portretami stawiam autentyczność – jest piękna, ponadczasowa i wystarczająca. Wierzę, że prawdziwe emocje i wydarzenia są największą jakością.

Gdzie fotografuję?

Fotografuję głównie w odległości do 100km od Krakowa, ale jeśli tylko grafik pozwala zdarza mi się robić wyjątki, dlatego o wszystko warto pytać :)

Co otrzymacie?

Wszystkie zdjęcia poddane obróbce otrzymacie na pendrive. Jestem fanką wspomnień, które można dotknąć, dlatego nikogo nie wypuszczam bez odpowiedniej jakości wydruków.

Oferuję również fotoalbumy i fotoksiążki z najwyższej półki – jestem ogromną ich fanką! Z przyjemnością polecę Wam również albumy tradycyjne tworzone przez polskich rękodzielników.

Na Waszą prośbę podzielę się również listą osób z branży ślubnej, z którymi współpracowałam lub które podziwiam.

Jakie pakiety oferuję?

O aktualną ofertę możecie zapytać korzystając z zakładki kontakt.

Standardowy pakiet to 8 lub 12 godzin fotografowania w dniu ślubu, zazwyczaj obejmuje przygotowania, ceremonię i przyjęcie (do 22:00 lub 00:30). Niezależnie od pakietu namawiam Was też na zrobienie kilku swobodnych plenerowych ujęć w dniu ślubu.

A co, jeśli chcielibyście zrobić sesję w innym dniu?

Wybierzemy się w piękne lub ważne dla Was miejsce, albo poszukamy dobra w niepozornej lokalizacji lub studio. Nie musimy odtwarzać dnia ślubu, kilkaset zdjęć z tego dnia powinno wystarczyć. Zamiast tego stwórzmy kolejne, dobre wspomnienie. Zróbmy sesję o tym, jak fajnie jest być małżeństwem :)

Sesje wykonuję od poniedziałku do czwartku, najczęściej ok. 1-2h przed zachodem słońca.

Jak zarezerwować termin?

Skorzystajcie z zakładki kontakt i napiszcie do mnie. Jeśli Wasz termin nadal będzie wolny z przyjemnością spotkam się z Wami w Krakowie lub podczas rozmowy video.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa oraz wpłacony zadatek.

Czy Wasze zdjęcia zostaną opublikowane?

Najprawdopodobniej to właśnie dzięki zdjęciom tutaj dotarliście. Są zarówno finalnym efektem, jak i bardzo ważnym narzędziem mojej pracy, dlatego będzie mi bardzo miło, jeśli zgodzicie się na publikację :)

Aby dowiedzieć się więcej
napiszcie do mnie korzystając
z formularza kontaktowego.